ابلاغ ۴ مصوبه تازه شورای سلامت کیش

بیست و سومین جلسه شورای سلامت کیش با مصوبات جدید به منظور مقابله با گسترش شیوع ویروس کووید 19 میان کیشوندان در سطح جزیره کیش پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش محمدرضا رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت و سخنگوی شورای سلامت کیش در رابطه با برگزاری ایمن کنکور سراسری در جزیره کیش اظهار داشت: با رعایت پروتکل های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت و درمان و وزارت علوم و سازمان سنجش، کنکور سراسری در این منطقه برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: مسابقات غواصی ارتش های جهان نیز با اعمال کامل ضوابط و مقررات بهداشتی تحت نظارت کمیته ای از زیر مجموعه شورای سلامت کیش برگزار می شود.

سخنگوی شورای سلامت کیش خاطر نشان کرد: برگزاری کلاس های آمادگی کنکور با نظارت و مسئولیت اداره آموزش و پرورش کیش و اخذ تعهد از والدین با حداقل ظرفیت و رعایت ضوابط بهداشتی قابل برگزاری است.

وی در خصوص برگزاری مراسم دعای عرفه در این منطقه گفت: با رعایت ضوابط بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی و با پیش بینی تمهیدات لازم، این مراسم در مسجد امام حسن مجتبی(ع) برگزار می شود.

 

Logo

موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش از سال 1393 بعنوان بازوی اجرایی معاونت گردشگری در جهت ارتقا صنعت گردشگری کیش و کیفی نمودن جشنواره ها ، کنسرت ها و رویدادهای کیش در چهارچوب ضوابط و استانداردهای مد نظر سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را آغاز نموده است.

تماس با ما

موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش
جزیره کیش - میدان ساحل - بلوار ساحل (شرقی) - تالار شهر کیش
تلفن: 44422140-076
        076-44421136
        076-44420174
پست الکترونیکی: info@tourismkish.com