استمرار بازدیدهای بهداشتی از کارگاه های تولیدی، خدماتی و صنعتی کیش

 

کارشناسان بهداشت محیط در راستای اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی در آذر امسال از 93 کارگاه تولیدی،خدماتی و صنعتی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، محمدرضا رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش با اشاره بر اهمیت نظارت های مستمر کارشناسان و بازرسان این مرکز بر روند فعالیت کارگاه‌ها و اجرای دقیق ضوابط بهداشتی گفت: یک واحد متخلف به دلیل عدم رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا به مراجع قضایی معرفی و به8 واحد متخلف دیگر تذکر داده شده است.

دکتر رضانیا افزود: به منظور پیشگیری و کنترل شیوع بیماری کرونا میان اقشار مختلف جامعه، آموزش های لازم به 938 نفر شاغل در این کارگاه ها ارائه شده است.

وی خاطر نشان کرد: در راستای اجرای ضوابط بهداشتی در کارگاه‌های فعال در سطح جزیره، نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی با دقت و جدیت بیشتری ادامه دارد.

شایان ذکر است واحد بهداشت محیط در آذر به 49مورد شکایت رسیدگی کرده است. شماره تلفن 07644423311 و سامانه 190 آماده دریافت شکایات و گزارش‌های مردمی درباره مسایل و مشکلات بهداشتی در این منطقه است.

 

Logo

موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش از سال 1393 بعنوان بازوی اجرایی معاونت گردشگری در جهت ارتقا صنعت گردشگری کیش و کیفی نمودن جشنواره ها ، کنسرت ها و رویدادهای کیش در چهارچوب ضوابط و استانداردهای مد نظر سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را آغاز نموده است.

تماس با ما

موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش
جزیره کیش - میدان ساحل - بلوار ساحل (شرقی) - تالار شهر کیش
تلفن: 44422140-076
        076-44421136
        076-44420174
پست الکترونیکی: info@tourismkish.com