اعلام نفرات برتر مسابقات شنای بانوان در جزیره کیش

 

یکدوره مسابقات شنا ویژه بانوان 31 شهریور در استخر کرانه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در این رقابت ها 60 نفر در 8 رده سنی به صورت انفرادی در دو ماده 50 متر آزاد و مختلط به مصاف هم رفتند.

در این مسابقات در رده سنی زیر 8 سال به ترتیب رها دانش آذر، ماریا افشاری و آرشیدا قیصری مقام اول تا سوم را از آن خود کردند. و در رده سنی 8تا10سال، هلیا واسعی، آیناز سیفی و مهرانا احمدی به ترتیب در سکوی اول تا سوم این مسابقات ایستادند

 همچنین در رده سنی 10تا12 سال، تینا فعال، آتنا برخان و محیا غلامی به ترتیب تواستند مقام اول تا سوم این مسابقات را به دست آورند و در رده سنی 13تا14 سال رها ویسی خانی، نیلوفر ربانی و مهرانا پیرهادی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رده سنی 15تا17سال  نیز عسل وفایی، مریم افشاری و ژرفا شهبازی به مقام اول تا سوم دست پیدا کردند و رده سنی 18 تا 25 سال مریم روستایی، زهرا کریمیان و فاطمه سیفی به ترتیب در سکوی اول تا سوم ایستادند

در نهایت در رده سنی 23 تا 35 سال مهسا صالحی، نجمه علی محمد و  آتنا چاپلقی به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند و در رده سنی 36 به بالا عسل باقری، فاطمه پوریمند و  ثمین حمزه لو به ترتیب مقام  اول تا سوم را به دست آوردند.

لازم به ذکر است به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مسابقاتی در رشته های نجات غریق، تیراندازی، طناب کشی، دارت، تنیس روی میز، شطرنج، والیبال چهار نفره و همایش های آب درمانی، و پیاده روی خانوادگی تدارک دیده شده است که تا پایان هفته دفاع مقدس در ششم مهر برگزار می شود.

 

Logo

موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش از سال 1393 بعنوان بازوی اجرایی معاونت گردشگری در جهت ارتقا صنعت گردشگری کیش و کیفی نمودن جشنواره ها ، کنسرت ها و رویدادهای کیش در چهارچوب ضوابط و استانداردهای مد نظر سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را آغاز نموده است.

تماس با ما

موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش
جزیره کیش - میدان ساحل - بلوار ساحل (شرقی) - تالار شهر کیش
تلفن: 44422140-076
        076-44421136
        076-44420174
پست الکترونیکی: info@tourismkish.com