برگزاری مراسم های مذهبی بر اساس شرایط حاکم بر جزیره کیش

در راستای شیوع بیماری ویروس کرونا در سطح استان هرمزگان مطرح شد:

 

دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان: با شیوع بیماری ویروس کرونا در سطح استان هرمزگان نماز جمعه فردا ۲۶ اردیبهشت در این استان برگزار نخواهد شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، محمدرضا رضانیا سخنگوی شورای سلامت و رئیس مرکز توسعه سلامت کیش با بیان این که مراسم های مذهبی بر اساس شرایط منطقه در جزیره کیش برگزار می شود؛ اظهار داشت: این منطقه از شرایط ویژه ای برخوردار می باشد و از لیست شهرهای سفید خارج شده است و تصمیم گیری در مورد وضعیت بیماری در جزیره کیش به صورت مقطعی انجام خواهد شد.

رضانیا در ادامه سخنان خود به ۵۱ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در سطح جزیره کیش اشاره داشت و گفت: تا کنون هیچ مورد مثبتی به آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کیش اضافه نشده است.
وی اظهار داشت: برگزاری مراسم شب های لیالی قدر با رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و حفاظت فردی همچنان ادامه خواهد شد.

 

Logo

موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش از سال 1393 بعنوان بازوی اجرایی معاونت گردشگری در جهت ارتقا صنعت گردشگری کیش و کیفی نمودن جشنواره ها ، کنسرت ها و رویدادهای کیش در چهارچوب ضوابط و استانداردهای مد نظر سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را آغاز نموده است.

تماس با ما

موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش
جزیره کیش - میدان ساحل - بلوار ساحل (شرقی) - تالار شهر کیش
تلفن: 44422140-076
        076-44421136
        076-44420174
پست الکترونیکی: info@tourismkish.com