.

.

.

.
یکی از تفریحات شبانه در کیش و پرطرفدار جنگ های شبانه کیش است، جنگ های شبانه در کیش خستگی یک روز پرهیجان یا سکون و آرامش یک روز بی دغدغه را با شادی و نشاط در می آمیزند، تا شما شب را با خاطرات شیرینی به روشنی زیبای صبح بسپارید. 
جنگ شبانه به اجرای زنده کمدی تئاتر همراه موسیقی گفته می شود. جنگ های شبانه با حضور کمدین ها و شومن ها اجرا می شود و فضای مناسب وشادی را برای خانواده ها فراهم می کند.
جنگ های شبانه نمایش آیتم های شاد است که با اجرای استند آپ های کمدی، اجرای موسیقی، مسابقه، نمایش آیروبیک و... همراه می باشد.
جنگ های شبانه سال ها پیش از آن که اجرای چنین برنامه های طنز و شادی در سراسر ایران معمول و قابل اجرا شود، در کیش برپا می شد. شاید این گفته اغراق نباشد که بسیاری از هنرمندان عرصه طنز که کمدی های استنداپ اجرا می کردند، کارشان را از کیش شروع کردند.
در جنگ های شبانه کیش شما می توانید هم از اجرای موسیقی و دیدن حرکات آکروباتیک لذت ببرید، وهم با برنامه های کمدی اوج شادی و خنده را تجربه کنید.
یکی از قسمت های معروف جنگ های شبانه کمدی استندآپ یا کمدی ایستاده است. در این نوع از اجرا کمدین به طور مستقیم با میهمانان و مخاطبان صحبت می کند و با بداهه گویی و داستان سرایی مخاطبان را به وجد می آورد.
در بیشتر جنگ های شبانه کیش کمدی استندآپ اجرا می شود و معمولا اجرای این جنگ ها را مجریان و هنرمندان معروف کشور به عهده می گیرند، همچنین اغلب اوقات افراد مشهور و چهره های محبوب تلویزیون و سینما نیزدر این جنگ ها حضور پیدا می کنند، و به فضا و برنامه های جنگ جذابیت بیشتری می بخشند.
اکبر اقبالی
نیما ساحلی
جنگ ستارگان رنگارنگ کیش
جنگ ایرانیا کیش
جنگ ایرانیا
جنگ اکبر اقبالی

.
ج

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

ردیف

نام جنگ

قیمت

(ریال)

نام بهره بردار وتهیه کننده

ظرفیت سالن

( نفر )

ساعت اجرا

آدرس محل  اجرا

1

جنگ دینامیت شو

 

000ر670

میلاد صالح پور

340

24 تا 3 بامداد

سالن آمفی تئاترمجموعه تفریحی سافاری پارک

2

جنگ ایرانیا

 

000ر700

حمید خندان

250

24 تا 3 بامداد

سالن هتل شایگان

3

جنگ ستارگان رنگارنگ

 

000ر780

آقای اکبر اقبالی

( بهره بردار و تهیه کننده)

350

24 تا 3 بامداد

سالن کشتی ایرانی-اسکله تفریحی

4

 

جنگ شب طلایی

 

000ر450

احسان داورزنی

228

24 تا 3 بامداد

سالن قصر هیجان – خانه گستر

5

جنگ شوک شو

000ر550

هاشم درازهی

250

24 تا 3 بامداد

سالن آمفی تئاترهتل ققنوس

 

Logo

موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش از سال 1393 بعنوان بازوی اجرایی معاونت گردشگری در جهت ارتقا صنعت گردشگری کیش و کیفی نمودن جشنواره ها ، کنسرت ها و رویدادهای کیش در چهارچوب ضوابط و استانداردهای مد نظر سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را آغاز نموده است.

تماس با ما

موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش
جزیره کیش - میدان ساحل - بلوار ساحل (شرقی) - تالار شهر کیش
تلفن: 44422140-076
        076-44421136
        076-44420174
پست الکترونیکی: info@tourismkish.com