خدمات دهی آتش نشانان کیش در بیش از 500 حادثه در ده ماه نخست سال

 

ماموران آتش نشانی کیش از ابتدای سال جاری تا پایان دی در بیش از 500 حادثه نقش آفرینی کرده و خدمات امداد و نجات ارائه کرده اند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزادکیش، سرمدی رییس آتش نشانی کیش با بیان این که از ابتدای سال تا دی، ماموران آتش نشانی کیش در 304 حریق و 201 حادثه  خدمات امداد و نجات داده اند؛ افزود: در همین مدت دراثر این حوادث 74 نفر آسیب دیده و7 نفر به دلیل شدت جراحات فوت کرده اند.

وی یکی از مهمترین عوامل ایجاد حریق در جزیره کیش را اتصال برق دانست و اظهار کرد: عوامل مختلفی مانند استفاده از فیوزهای غیر استاندارد، اتصال غیر اصولی رشته های کابل یا عدم اگاهی دراستفاده از لوازم برقی عامل آتش سوزی شده اند.

رییس آتش نشانی کیش افزود: اسپیلیت ها نیز از اصلی ترین دلایل آتش سوزی هستند که عدم سرویس صحیح وبه موقع آنها باعث ایجاد حریق می شود.

سرمدی در ادامه تاکید کرد: نشت گاز مایع به عنوان عامل دیگری است که باعث حادثه می شود و شهروندان می توانند با بررسی سلامت شلنگ گاز و رگلاتور از بروز آتش سوزی جلوگیری کنند.

گفتنی است اداره آتش نشانی کیش از ابتدای سال جاری تاپایان دی ماه 585 بازدید ایمنی از مناطق مختلف جزیره داشته و بیش از ده هزار ساعت آموزش پرسنل و دوره های آموزشی برای شهروندان برگزار کرده است.

 

Logo

موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش از سال 1393 بعنوان بازوی اجرایی معاونت گردشگری در جهت ارتقا صنعت گردشگری کیش و کیفی نمودن جشنواره ها ، کنسرت ها و رویدادهای کیش در چهارچوب ضوابط و استانداردهای مد نظر سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را آغاز نموده است.

تماس با ما

موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش
جزیره کیش - میدان ساحل - بلوار ساحل (شرقی) - تالار شهر کیش
تلفن: 44422140-076
        076-44421136
        076-44420174
پست الکترونیکی: info@tourismkish.com