رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش

سالن جدید رستوران مجلل و ساحلی شاندیز صفدری کیش، در زمستان ۹۴ به بهره برداری رسید. این رستوران در غربی ترین نقطه جزیره کیش و در نزدیکی پارک کشتی یونانی کیش ساخته شده است. رستوران شاندیز صفدری کیش بزرگترین رستوران ساحلی ایران است و تماشای آب های نیلگون خلیج فارس از داخل این رستوران باعث شده است که صرف نهار در این رستوران بیش از رستوران های دیگر کیش لذت بخش شود.
رستوران شاندیز صفدری کیش یکی از بهترین رستوران های کیش است که دارای بند موسیقی زنده بسیار حرفه ای می باشد و بیشتر مشهور بودن این رستوران به دلیل پخش موسیقی زنده با هنرمندان بنام جزیره در این رستوران است.

ظرفیت رستوران شاندیز صفدری کیش ۹۰۰ نفر است و شیشلیک های مشهور این رستوران باعث شده است که رستوران شاندیز صفدری به عنوان پدر شیشلیک ایران با پنجاه سال سابقه شناخته شود.

رستوران شاندیز صفدری در جزیره کیش تاکنون پذیرای بسیاری از افراد مشهور از قبیل هنرمندان ، بازیگران و ورزشکاران همچون علی دایی، محمد علیزاده، بهنام بانی و بسیاری دیگر از اشخاص سرشناس بوده است که میتوانید تصاویر دیگر عزیزان را در بخش گالری مشاهده نمایید.در نزدیکی همین رستوران هم بانجی جامپینگ کیش ساخته شده است که مطعلق به رستوران شاندیز صفدری کیش می باشد. شکل ظاهری سکوی پرتاب بانجی جامپینگ حرف S است که نشانه اول حرف Shandiz میباشد و فرود آن روی سطح دریا انجام می گیرد.رستوران ساحلی شاندیز صفدری کیش در بخش ساحلی جزیره کیش و در نزدیکی ساحل کشتی یونانی قرار گرفته است.
 

آدرس :  حد فاصل کشتی یونانی و کلبه هور-قطعه rsb1
شماره تماس : 09347698820
نام بهره بردار: محسن صفدری شاندیز

Logo

موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش از سال 1393 بعنوان بازوی اجرایی معاونت گردشگری در جهت ارتقا صنعت گردشگری کیش و کیفی نمودن جشنواره ها ، کنسرت ها و رویدادهای کیش در چهارچوب ضوابط و استانداردهای مد نظر سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را آغاز نموده است.

تماس با ما

موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش
جزیره کیش - میدان ساحل - بلوار ساحل (شرقی) - تالار شهر کیش
تلفن: 44422140-076
        076-44421136
        076-44420174
پست الکترونیکی: info@tourismkish.com