سالن همایش و کنسرت بولینگ مریم به بهره برداری رسید

 

سالن همایش و کنسرت مجموعه بولینگ مریم در جزیره کیش با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از فعالان اقتصادی جزیره با سرمایه گذاری معادل 150 میلیارد ریال افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، شامگاه چهارشنبه یکم مرداد با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و برخی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا نوری سرمایه گذار برندهای تجاری و تفریحی مریم، سالن همایش و کنسرت بولینگ مریم با مساحتی بالغ بر 1100 متر مربع و با گنجایش 1200 نفر گشایش یافت.

طراحی و ساخت این مجموعه بر اساس استانداردهای جهانی و بین المللی انجام شده است که در جنوب کشور بی نظیر است.

همچنین اتاق فرمان سالن همایش و کنسرت مجموعه بولینگ مریم مجهز به سه سیستم صوتی حرفه ای و به روز دنیا برای برگزاری کنسرت و یک سیستم مجزا نیز برای همایش ها، جنگ ها و سمینارها اختصاص یافته است.

سیستم نور و تصویر این مجموعه بر اساس استانداردهای موجود قابلیت 40 متر پردازشگر تصویر دارد. از دیگر ویژگی های این سالن کنسرت، می توان به ایجاد اتاق مهمان ویژه اشاره داشت که فضای هتلی مطلوبی به منظور استراحت "خواننده کنسرت" قبل از اجرا، پیش بینی شده است.

Logo

موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش از سال 1393 بعنوان بازوی اجرایی معاونت گردشگری در جهت ارتقا صنعت گردشگری کیش و کیفی نمودن جشنواره ها ، کنسرت ها و رویدادهای کیش در چهارچوب ضوابط و استانداردهای مد نظر سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را آغاز نموده است.

تماس با ما

موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش
جزیره کیش - میدان ساحل - بلوار ساحل (شرقی) - تالار شهر کیش
تلفن: 44422140-076
        076-44421136
        076-44420174
پست الکترونیکی: info@tourismkish.com