پویش بخشش اجاره‌بهای غرف بازارهای کیش از سوی مالکان

با هدف حمایت از کسب و کار در جزیره کیش صورت گرفت؛

 

پیرو پیشنهاد و تدابیر مسئولان جامعه بازاریان کیش، درخصوص حذف یک ماه اجاره‌بهای غرف بازارها ازسوی مالکان، جزیره کیش در این حرکت ملی پیشرو شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌المللی سازمان منطقه آزاد کیش، رحمان سادات‌نجفی مدیرعامل جامعه بازاریان جزیره در این خصوص گفت: در شرایطی که به‌دلیل شیوع بیماری ویروسی کرونا برای اقتصاد و کسب‌و کارها در کل کشور به‌وجود آمده است، تدابیر لازم ازسوی جامعه بازاریان کیش به‌منظور رفاه حال غرفه‌داران مستاجر صورت گرفت.

 سادات‌نجفی با اشاره به اینکه نخستین نامه با موضوع بخشش اجاره‌بهای یک‌ماهه در این شرایط بحرانی به مالکان غرف و رونوشت آن نیز به اعضای شورای تامین ارسال شد افزود: پیگیری مدیران بازارها و تماس با مالکان و همچنین تشویق جامعه بازاریان موجب آغاز این حرکت پسندیده با مساعدت چند تن از مالکان در بازارها و مراکز خرید شده است.

وی اظهار داشت: باتوجه به عمق این موضوع بحرانی و تاثیر آن بر اقتصاد و معیشت هموطنان عزیزمان، چنین حرکت‌هایی باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شده و موجب درک متقابل یکدیگر و انجام این امر خداپسندانه در شرایط سخت شود.

مدیرعامل جامعه بازاریان کیش در پایان از ضدعفونی مکرر بازارها به‌صورت 4 تا 5 بار در روز خبر داد و از مردم خواست تا با کاهش حضور خود در مراکز پر تجمع، رعایت فاصله و استفاده از ماسک و دستکش در محیط‌های پر ازدحام به ریشه‌کن شدن این بیماری کمک کنند.

 

Logo

موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش از سال 1393 بعنوان بازوی اجرایی معاونت گردشگری در جهت ارتقا صنعت گردشگری کیش و کیفی نمودن جشنواره ها ، کنسرت ها و رویدادهای کیش در چهارچوب ضوابط و استانداردهای مد نظر سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را آغاز نموده است.

تماس با ما

موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش
جزیره کیش - میدان ساحل - بلوار ساحل (شرقی) - تالار شهر کیش
تلفن: 44422140-076
        076-44421136
        076-44420174
پست الکترونیکی: info@tourismkish.com