پیام تسلیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه الزهرا (س)

 

السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س) یا بنت رسول الله (ص)

ایام سوگواری انسیه آسمانی، ام ابیها  و رایحه شجره طوبا را که لبریز از غم مظلومیت برترین بانوی زنان عالم است به همه هموطنان به ویژه ساکنان و گردشگران جزیره زیبای کیش تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

فاطمه زهرا (س)، معیار فضایل است. در محراب عبادت ضیابخش ملکوت و سماوات و در سنگر مبارزه با ظلم و جور نمونه بی بدیل صبرو استقامت است. بزرگ بانویی که جایگاه زنان جهان را شکوه و منزلت بخشیده و جنبه های مختلف پارسایی، پاکدامنی و حضور یک بانوی مسلمان در عرصه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی را با جلوه ای بی نظیر و ماندگار در تاریخ جهان ثبت کرده است. امروزه نیز زنان مسلمان کشور با تاسی به سیره زندگی این بانوی نمونه، درکنار مسئولیت سنگین و ارزشمند فرزند پروری و همسردارى، عزتمندانه در تمامی عرصه های علمی ،فرهنگی و اجتماعی و در راستای سر بلندی ایران اسلامی و زن ایرانی گام بر می دارند.

امید است در این روزهای حزن انگیز سوگواری شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه الزهرا (س) خداوند منان توفیق تفکر و تعمق در سیره زندگانی بزرگان دین مبین اسلام را به ما عطا فرماید تا بتوانیم در زمره پیروان راستین مکتب انسان ساز اسلام قرار گیریم.

 

غلامحسین مظفری

رییس هیات مدیره و مدیر عامل 

Logo

موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش از سال 1393 بعنوان بازوی اجرایی معاونت گردشگری در جهت ارتقا صنعت گردشگری کیش و کیفی نمودن جشنواره ها ، کنسرت ها و رویدادهای کیش در چهارچوب ضوابط و استانداردهای مد نظر سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را آغاز نموده است.

تماس با ما

موسسه جشنواره ها و مناسبتهای کیش
جزیره کیش - میدان ساحل - بلوار ساحل (شرقی) - تالار شهر کیش
تلفن: 44422140-076
        076-44421136
        076-44420174
پست الکترونیکی: info@tourismkish.com